InLIFESTYLE, MODA PLUS SIZE

LAWENDOWE LOVE A LA MARYLIN MONROE

Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza. Marilyn Monroe

Są to słowa Marylin Monroe, dość dosadne ale prawdziwe. Żyjemy w czasach, kiedy każdemu coś nie pasuje. Każdy w każdym by coś zmienił. Nawet w sobie większość z nas wiele by zmieniła. Po co to wszystko ? Czy wszyscy dążymy do idealnego świata rodem z instagrama czy okładek czasopism? Czy każdy chce wyglądać dokładnie tak samo ? Prawda wygląda inaczej. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma swój charakter bo jest sobą. Nie warto próbować być kimś innym, bo myślimy, że może wtedy będziemy bardziej lubiani. Też kiedyś tak miałam. Robiłam wszystko aby, się podporządkować w towarzystwie i bałam się mieć własne zdanie. Co za tym idzie ? Wciąż byłam nieszczęśliwa.

Os­ta­tecznie jes­tem ko­bietą… i bar­dzo mnie to cieszy! Marilyn Monroe

Doszłam do pewnych wniosków. Popełniłam w między czasie sporo błędów, nadal popełniam, jak każdy z nas. Jednak teraz już lubię siebie, nie udaję. Nie chcę być kimś innym, chcę być SOBĄ. Czasem lepszą, czasem gorsza ale SOBĄ.

Nie bez powodu zaczęłam nawiązywać do tej pięknej kobiety, która nadal po takim czasie jest ikoną mody. Sukienka, którą mam dzisiaj na sobie jest totalnie w jej stylu. Ta lekkość, falbanki … Idealna kobieca sukienka, w wyrazistych letnich kolorach, które ubiorą każdego.

Zdjęcia wykonała : Marzena Lakoma Photography

Sukienkę kupisz tu:

Lowe sukienka Marylin plus size paski fiolet

0

You may also like

Leave a Reply