InBODY POSITIVE

POD PRZEŚCIERADŁAMI – sesja na drugie urodziny i konkurs dla Was

Właśnie ni z tego, ni z owego minęły nam drugie urodzinki. Dziękujemy Wam za to, że nas czytacie, wysłuchujecie naszego bręczenia i zrzędzenia, jesteście na dobre i na złe. Na tą okazję postanowiłyśmy przygotować inne zdjęcia niż wszystkie, które się do tej pory ukazały na naszym blogu. Droga do tych zdjęć była długa. Nie będziemy ukrywać – dwa lata temu raczej na pewno żadna z nas nie zgodziłaby się na sesję typu zakryta nagość. Zbyt wiele zahamowań, kompleksów, wątpliwości.

Z perspektywy tych dwóch lat możemy powiedzieć, że rozwijałyśmy się także dzięki Wam i mamy odwagę realizować coraz fajniejsze pomysły. Mamy nadzieję, że udało nam się wywrzeć chociaż minimalny wpływ na Was i Wasze postrzeganie siebie. Bo przecież jesteśmy wszystkie czymś więcej niż tylko rozmiarem na metce <3

Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy do oglądania zdjęć, które zrobiła dla nas niesamowita Marzena Łakoma. A pod zdjęciami… znajdziecie KONKURS urodzinowy 🙂

Zdjęcia: Marzena Łakoma, Marzena Lakoma Photography

Mua: Sonja Podlasińska

Hair: Gosia Konieczna

KONKURS URODZINOWY!

Wygraj profesjonalną plenerową sesję zdjęciową realizowaną przez  Marzena Lakoma Photography.

Jeśli zawsze marzyłaś o pięknej, plenerowej sesji zdjęciowej, a nie wiedziałaś jak to zrobić, nie miałaś odwagi lub okazji, teraz możesz ją wygrać i spełnić swoje marzenie. Jak możesz wygrać?

Wyślij do 28.02.2018 zgłoszenie na info@dziewczynynaplus.pl wraz ze swoim zdjęciem i napisz, dlaczego chciałabyś wziąć udział w takiej sesji. Wymagamy wieku powyżej 18 lat, nie wymagamy górnej granicy wiekowej, rozmiaru ani typu urody.

O wygranej zadecydujemy my, wybierając spośród Waszych zgłoszeń.

Wyniki ogłosimy 8.03.2018 na naszym fanpage na FB https://www.facebook.com/dziewczynynaplus/

Warunki i termin sesji ustalisz indywidualnie z Marzena Lakoma Photography.

2

You may also like

2 komentarze

 • izi

  super sesja 😉

  13 marca 2018 at 09:50 Reply
  • Natalia Janowska - Dziewczyny na Plus

   Dziękujemy <3

   13 marca 2018 at 15:23 Reply

  Leave a Reply